Krajina srdce

Tisk

Realizované projekty

V této rubrice Vás pravidelně informujeme o projektech realizovaných s podporou národních a unijních dotačních programů na území Místní akční skupiny Krajina srdce:

Při výjezdu z osady Zátiší směrem na Hrnčíře vyrostly koncem roku 2011 dvě samonosné plachtové haly. Nejedná se o letiště svazarmu, jak se někteří spoluobčané strachovali, ale o doprovodné stavby pastevního areálu.

V Borotíně byl dokončen projekt „Bezpečnostní úprava okolí základní školy a péče o veřejnou zeleň“. Projekt zpracovali Mgr. Zdeněk Sedláček, Ing. Radka Koutenská a Ing. Antonín Brož. K realizaci byl vybrán již v roce 2008 MAS Krajina srdce.

Přiznávám se, i já váhal. Je těžké se rozhodnout, zda o dotaci žádat. Na co je možné čerpat dotace a jak postupovat Vám ochotně poradí pracovníci Občanského sdružení MAS Krajina srdce.  Začíná administrativní byrokracie!

Projekt realizovaný za podpory MAS KRAJINA SRDCE

Název projektu: Zlepšení estetického vzhledu obce Hlasivo

Rok realizace: 2009

Investor: Obec Hlasivo

Obec Dolní Hořice v roce 2009 provedla výstavbu chodníku v Lejčkově, která byla částečně financována přes MAS Krajina srdce.

Cílem takto nazvaného projektu, který byl realizovaný za podpory MAS Krajina srdce, bylo  zakoupení profesionální zahradní techniky (traktorová sekačka, travní sekačka, křovinořez, motorová pila) a výsadba vegetační stěny, která je tvořena 17 sazenicemi dubu letního obecním pozemku p.č. 180/7 v Ratibořských Horách. 

- je název projektu realizovaného za podpory MAS Krajina srdce. Cílem tohoto projektu bylo vytvoření vhodných podmínek pro zkvalitnění vzdělávání žáků a dospělých  v Základní škole v Ratibořských Horách.

Projekt realizovaný za podpory MAS KRAJINA SRDCE

Název projektu: Ozelenění obce Vilice

Realizace: 2009

Investor: Obec Vilice

Název projektu:  „Parkové úpravy v sídlech obce Nemyšl, včetně pořízení mobiliáře“

1 2 
Newsletter
Kalendář akcí