Krajina srdce

Venkovská tržnice

Území, na kterém vykonává svoji činnost Občanské sdružení MAS Krajina srdce, se nachází na hranicích Jihočeského a Středočeského kraje. Na tomto území o rozloze 633 km2 žije téměř 21 000 obyvatel ve 46 obcích. Vedle tradičního zemědělství se v posledních letech oblast zaměřuje především na rozvoj turistického ruchu. K rozvoji letní i zimní turistiky přispívá i nově založená turistická oblast TOULAVA, zahrnující území MAS Krajina srdce a území sousedních MAS. K rozvoji regionu přispívá i možnost zavedení certifikace řemeslných výrobků, zemědělských a přírodních produktů, ubytovacích a stravovacích služeb značkou TOULAVA regionální produkt®.

Bazar
19.5.2019 - truhlářská hoblice - ponk - Poptávka

Koupím starší truhlářskou hoblici - ponk do dílny. I v horším stavu.

15.5.2019 - DOTACE MAS Krajiny srdce - Nabídka

Blíží se uzavření 2 výzev OPZ: Podpora prorodinných opatření a Podpora sociálních služeb. Více zde: http://www.maskrajinasrdce.cz/cs/aktuality/blizi-se-uzavreni-2-vyzev-opz-prorodinna-opatreni-podpora

další inzeráty (14)
Katalog
Název: Jan Zappe
Obec: Zhoř u Mladé Vožice
Ulice: 40
Obory činnosti: Opravy elektrických strojů, přístrojů a zařízení
Název: Mařík Roman – U Orfa
Obec: Heřmaničky
Ulice: Heřmaničky 25
Obory činnosti: Cestovní ruch, Hostinská činnost (stravování), Ubytování (ubytovací služby)
další subjekty (707)
Aktuality

Letní tábor 2019 pořádaný MAS KRAJINA SRDCE

Občanské sdružení MAS Krajina srdce, jako regionální koordinátor značky "TOULAVA regionální produkt®", ve spolupráci s Asociací regionálních značek, z. s., koordinátorem značení místních výrobků a služeb na národní úrovni, uděluje značku "TOULAVA regionální produkt®".

 

 

 
další aktuality (78)
Akce další akce (0)
Newsletter
Kalendář akcí